Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Aktualizacja Pixela 8 Pro pozwala sprawdzać temperaturę innych osób i wyszukiwać krąg

/
/
/
68 Views

W czwartek Google zaprezentował aktualizacje dla różnych telefonów Pixel, w tym wprowadzenie Circle To Search opartego na sztucznej inteligencji do serii Pixel 8 i dodanie możliwości pomiaru temperatury ciała za pomocą aplikacji Thermometer na Pixel 8 Pro.

Ta historia jest częścią Wydarzenie SamsungaZbiór aktualności, porad i wskazówek CNET dotyczących najpopularniejszych produktów Samsunga.

Google poinformował, że w ramach najnowszej wersji oprogramowania Pixel Photomoji – funkcja, która pozwala zamienić zdjęcie w naklejkę w odpowiedzi na reakcje w wątkach wiadomości – pojawi się w Pixelu 3A i nowszych modelach.

Circle To Search, narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, zaprezentowane w zeszłym tygodniu podczas wydarzenia Samsung Unpacked. Telefony z serii Galaxy S24, powinna być teraz dostępna na Pixelach 8 i 8 Pro. Został opracowany we współpracy z firmą Samsung i umożliwia wyszukiwanie niemal wszystkiego na ekranie telefonu, po prostu zakreślając go.

Czytaj więcej: Najlepszy telefon z Androidem w 2024 roku

Pixel 8 Pro, jedyny telefon Google z wbudowanym czujnikiem temperatury, może teraz mierzyć temperaturę zarówno Twoją, jak i innych osób. Wystarczy otworzyć aplikację i zeskanować czoło danej osoby. Wyniki można nawet zapisać w swoim profilu Fitbit. Kiedy w październiku Pixel 8 Pro pojawił się na rynku, wyraźnie brakowało mu możliwości rejestrowania temperatury ciała człowieka i mógł mierzyć jedynie temperaturę jedzenia i przedmiotów.

Wreszcie kolejną funkcją generatywnej sztucznej inteligencji, która będzie dostępna w wybranych telefonach Pixel, jest Magic Compose. Pomoże Ci on przepisać wersję roboczą wiadomości w różnych stylach i tonach, aby uczynić ją bardziej profesjonalną, zwięzłą, a nawet szekspirowską. Ta funkcja jest dostępna na Pixelu 8 Pro w języku angielskim (USA) oraz na Pixelu 6 i nowszych telefonach w języku hiszpańskim, francuskim, niemieckim, koreańskim i włoskim.

Kobieta w miętowej sukience trzyma miętową torebkę z miętowym Pixelem 8 Pro. Kobieta w miętowej sukience trzyma miętową torebkę z miętowym Pixelem 8 Pro.

Seria Google Pixel 8 jest już dostępna.

Google

A skoro mowa o telefonach Pixel, Google zaoferuje teraz Pixel 8 i 8 Pro w nowym miętowym kolorze, który jest dostępny tylko w Google Store i Google Fi Wireless.

Nota wydawcy: CNET wykorzystuje sztuczną inteligencję do zasilania niektórych historii. Więcej szczegółów znajdziesz w tym poście.

galaxy-s24-series-cnet-00-00-10-05-still006.png galaxy-s24-series-cnet-00-00-10-05-still006.png

Patrzeć: Samsung prezentuje nowe telefony z serii S24 i ich możliwości w zakresie sztucznej inteligencji

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :