Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Moto G Play (2024) ma wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania i cenę 150 dolarów

/
/
/
64 Views

Najnowszy telefon Motoroli, Moto G Play, to odtwarzacz multimedialny za 150 dolarów. Posiada 6,5-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 90 Hz i dwa głośniki z obsługą Dolby Atmos.

Ogłoszona we wtorek wersja Moto G Play na rok 2024 jest tańsza niż zeszłoroczna Moto G Play za 170 dolarów. W mojej recenzji trudno mi było polecić zeszłoroczny telefon ze względu na problemy z zacinaniem się. Wygląda na to, że Motorola przechodzi na procesor Qualcomm Snapdragon 680 w tym nowym telefonie zamiast używanego w poprzednim modelu MediaTek Helio G37.

Chociaż będziemy musieli poczekać, aż wypróbujemy Moto G Play, aby sprawdzić, czy wpłynie to na wydajność, główny aparat nowego telefonu został zmodernizowany do 50-megapikselowego obiektywu w porównaniu do zeszłorocznego 16-megapikselowego aparatu głównego. Przedni aparat będzie wyposażony w 8-megapikselowy obiektyw.

Czytaj więcej: Najlepsze telefony poniżej 200 USD w 2024 r

Wygląda na to, że Motorola pozycjonuje ten telefon jako urządzenie przyjazne dzieciom, zachwalając ekran ze szkła Corning Gorilla 3 i jego certyfikat IP52. Certyfikat ten jest dobry na lekkie rozpryski wody, ale nie zostawiłbym go na deszczu, a tym bardziej w basenie.

Motorola nie ujawniła pojemności baterii, ale twierdzi, że telefon powinien wytrzymać 46 godzin na jednym ładowaniu. Maksymalna prędkość ładowania przewodowego Moto G Play wynosi 15 W.

Moto G Play będzie dostarczana z systemem Android 13, co jest rozczarowujące, ponieważ telefony Motorola z serii G zazwyczaj otrzymują tylko jedną dodatkową dużą aktualizację oprogramowania i trzyletnie aktualizacje zabezpieczeń. Tak więc, choć telefon będzie bezpieczny w użyciu przez trzy lata, prawdopodobnie zostanie zaktualizowany dopiero do Androida 14, wydanego w październiku 2023 roku.

Telefon ma także 64 GB pamięci wewnętrznej, co nie jest dużą ilością jak na dzisiejsze standardy, ale jest średnią w tym przedziale cenowym. W zestawie znajduje się gniazdo kart microSD umożliwiające rozszerzenie pamięci do 1 TB oraz gniazdo słuchawkowe do odtwarzania dźwięku.

Pomimo niedociągnięć systemu operacyjnego i wbudowanej pamięci masowej, 150 dolarów to niska cena za odblokowany telefon z wyświetlaczem 90 Hz i obsługą dźwięku Dolby Atmos. Telefon będzie dostępny najpierw w Kanadzie 26 stycznia, a następnie trafi do sprzedaży w USA 8 lutego.

Moto G Stylus 5G: telefon za 500 dolarów z zaawansowanymi funkcjami w cenie średniej półki

Zobacz wszystkie zdjęcia

240107-site-tcl-telefon komórkowy-first-look-v2 240107-site-tcl-telefon komórkowy-first-look-v2

Patrzeć: Nowy telefon TCL ma ekran przypominający papier

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :