Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Najlepsza mobilna sieć VPN roku 2024

/
/
/
34 Views

Dostępne są setki sieci VPN, a ponieważ wiele z nich oferuje aplikacje mobilne, wybór odpowiedniego rozwiązania dla telefonu lub tabletu z systemem iOS lub Android może być trudny. Na podstawie naszych szeroko zakrojonych badań i praktycznych testów VPN na przestrzeni lat zidentyfikowaliśmy następujące czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze VPN dla Twojego urządzenia mobilnego:

Poufność

Główną kwestią przy każdej sieci VPN powinna być prywatność. Jeśli Twoja sieć VPN nie jest w stanie zapewnić wystarczającego poziomu prywatności, jest ona praktycznie bezużyteczna, niezależnie od tego, czy korzystasz z jej aplikacji mobilnej, czy komputerowej. Twoja sieć VPN powinna oferować standardowe 256-bitowe szyfrowanie AES, a także podstawowe zabezpieczenia prywatności, takie jak wyłącznik awaryjny, ochrona przed wyciekiem DNS i zasady braku logów. Jeśli masz wysokie wymagania dotyczące prywatności, będziesz potrzebować dostawcy VPN, który znajduje się w jurysdykcji przyjaznej prywatności, oferuje zaciemnianie i ma architekturę serwera wykorzystującą wyłącznie pamięć RAM. Dodatkowe funkcje prywatności, na które warto zwrócić uwagę, to funkcjonalność Tor przez VPN, blokowanie reklam i modułów śledzących oraz połączenia typu multi-hop. Funkcje te mogą zapewniać większą prywatność, ale nie są absolutnie konieczne. Dobrym pomysłem jest również wybranie niezawodnej, przejrzystej sieci VPN, która przechodzi regularne kontrole bezpieczeństwa przeprowadzane przez strony trzecie, co może pomóc w budowaniu zaufania do zdolności sieci VPN do ochrony Twojej prywatności.

Prędkość

Szybkość Twojego mobilnego połączenia VPN może mieć znaczący wpływ na jakość transmisji strumieniowej, pobierania, wideokonferencji, gier i ogólnej aktywności online. Aby wszystko działało tak płynnie, jak to możliwe, potrzebujesz sieci VPN, która będzie miała minimalny wpływ na Twoją zwykłą prędkość Internetu, niezależnie od tego, czy korzystasz z Wi-Fi, czy komórkowej transmisji danych.

Łatwość użycia

Dobra mobilna sieć VPN powinna działać płynnie i być łatwa w użyciu, niezależnie od Twojej wiedzy technicznej. Powinien mieć wszystkie niezbędne funkcje, do których można łatwo uzyskać dostęp za dotknięciem palca. Wiele mobilnych aplikacji VPN zawiera także sekcję pomocy, w której można łatwo skontaktować się z pomocą techniczną lub uzyskać dostęp do dokumentacji dotyczącej rozwiązywania problemów bezpośrednio z urządzenia, co może być przydatne, jeśli potrzebujesz pomocy w podróży. Sieć VPN powinna mieć dużą sieć serwerów na całym świecie, dzięki czemu można łatwo i niezawodnie łączyć się w dowolnym miejscu, a także powinna ułatwiać dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi z różnych regionów, jeśli chcesz z nich korzystać. Dla.

Wydatki

W zależności od budżetu przed zakupem możesz rozważyć koszt i ogólną wartość mobilnej sieci VPN. Ceny VPN mogą się znacznie różnić w zależności od dostawcy, ale zazwyczaj możesz spodziewać się wydatków od 5 do 13 USD miesięcznie na miesięczny plan subskrypcji VPN. Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na dłuższą metę, możesz zdecydować się na roczną subskrypcję, której ceny mogą wahać się od około 30 do 100 dolarów rocznie. Należy jednak zachować ostrożność w przypadku bezpłatnych sieci VPN, ponieważ możesz narazić na szwank swoją prywatność, zamiast ją chronić podczas korzystania z niej. Proton VPN jest obecnie jedyną bezpłatną siecią VPN rekomendowaną przez CNET. Jednak większość sieci VPN premium oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, która może wynosić od tygodnia do 45 dni. Możesz także uzyskać siedmiodniowy bezpłatny okres próbny wielu sieci VPN, rejestrując się w sklepie Apple App Store lub Google Play Store. W ten sposób masz możliwość wypróbowania różnych mobilnych sieci VPN bez ryzyka, zanim zdecydujesz, czy w pełni w nie zainwestować.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :