Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Najlepsze nieograniczone plany transmisji danych na grudzień 2024 r

/
/
/
83 Views
Spójrz na AT&T
Nazwa i logo AT&T oraz ich odbicie

Plan wartości plus AT&T

Druga najwyższa wartość w jednym wierszu

Oglądaj w T-Mobile
Logo T-Mobile na ekranie telefonu

T-Mobile Essentials Saver na 2 linie, T-Mobile Essentials na 3 lub więcej linii

Najlepsza cena (z wieloma liniami)

Spójrz na Verizona
Logo Verizon na telefonie

Witamy w Verizon Unlimited

Drugie miejsce pod względem wartości (kilka linii)

Niezależnie od tego, czy masz najnowszy telefon iPhone, czy wolisz najnowszy Galaxy, Pixel lub inny system Android, aby w pełni wykorzystać możliwości swojego urządzenia, potrzebujesz dobrego planu nieograniczonej transmisji danych. Jeśli chodzi o znalezienie „najlepszego” nieograniczonego planu, sprawy mogą się skomplikować. w odróżnieniu Internet domowy usług, w przypadku których opcje są często ograniczone ze względu na lokalizację, większość osób mieszkających w USA ma do wyboru wszystkich głównych konkurentów i przewoźników.

Przy tak wielu różnych opcjach określenie, która z nich jest naprawdę tego warta, może być trudne, zwłaszcza że przewoźnicy lubią odważne twierdzenia dotyczące wydajności i zasięgu w różnych cenach.

Zajmuję się branżą bezprzewodową od ponad dziesięciu lat i aby pomóc Ci zawęzić najlepsze plany nieograniczonej transmisji danych, skupię się na trzech głównych operatorach — Verizon, T-Mobile i AT&T — którzy przeczesują rynek dostępnych nieograniczonych planów abonamentowych, aby znaleźć te, które zapewniają najwięcej korzyści dla jednej linii i czteroosobowych rodzin, dzięki czemu możesz znaleźć najlepszy plan dla siebie i swojego budżetu.

Grafika 5G Grafika 5G

Zrzut ekranu: Sarah Tew/CNET

Poznaj swój obszar

Zanim przejdziemy do planów, znalezienie najlepszego oznacza, że ​​masz ubezpieczenie, którego potrzebujesz. To sprawia, że ​​bardzo trudno nam w pełni polecić jednego przewoźnika. Usługa T-Mobile w Nowym Jorku może być doskonała, ale jeśli mieszkasz na wsi w stanie Iowa, Verizon jest bardziej niezawodny. W zależności od Twojej lokalizacji i potrzeb w zakresie danych zalecenia dotyczące najlepszego planu mogą się znacznie różnić.

Chociaż Twoje doświadczenia mogą się różnić, dobra wiadomość jest taka, że ​​sieci te stale się rozwijają i ulepszają, zwłaszcza że trzech głównych graczy ściga się, aby pokryć Stany Zjednoczone siecią 5G. Możliwe, że dziesięć lat temu opuściłeś sieć, narzekając na złą obsługę, ale teraz ona rozwija się w poszukiwaniu nowych klientów.

Jeśli masz znajomych lub rodzinę w Twojej okolicy, którzy już korzystają z usług przewoźnika, którego szukasz, zapytaj o ich doświadczenia. Możesz także udać się do sklepu swojego operatora i sprawdzić, czy oferuje on bezpłatne możliwości wypróbowania usługi przed zmianą, np. Karnet sieciowy T-Mobile. Verizon oferuje podobny 30-dniowy program Jazdy Testowej, podczas usługi przedpłaconej Cricket posiada własny program próbny pozwala to na przetestowanie sieci firmy macierzystej AT&T.

Poznaj swoje oferty i rabaty

Kolejna rzecz, o której warto pamiętać: zniżki. Wszyscy przewoźnicy oferują dodatkowe zniżki, do których możesz być uprawniony w zależności od pracodawcy, statusu wojskowego, statusu studenta lub wieku.

Służby ratownicze, personel wojskowy, weterani, pielęgniarki i nauczyciele mogą uzyskać zniżki na wszystkich głównych przewoźnikach. Verizon ma zniżki dla studentów, a premia T-Mobile Work może zyskaj 15% rabatu na miesięczną cenę planów Go5G Plus lub Go5G Next.AT&T oferuje podobny program dla swoich Nieograniczone plany premium nazywają się Signature. AT&T organizuje także promocję dla nauczycieli. oferuje 25% zniżki na najnowsze nieograniczone plany.

Jeśli masz 55 lat lub więcej, możesz również kwalifikować się do planu świadczeń: T Mobile oferuje plany ze zniżką w całym kraju za jedyne 55 USD miesięcznie za dwie linie i Verizon I AT&T oferują podobne opcje, ale tylko dla mieszkańców Florydy.

Warto też zauważyć, że niektórzy przewoźnicy, zwłaszcza Verizon (obecnie), czasami reklamują na swoich stronach różne stawki, mające na celu zmianę użytkownika. Aktualna promocja operatora oferuje zniżkę na abonament miesięczny, ale tylko pod warunkiem przejścia na Verizon i zabrania ze sobą własnego telefonu (bez wymiany go i płacenia za nowy na raty). Nasze poniższe rekomendacje odzwierciedlają rzeczywistą cenę poza tymi bardzo konkretnymi promocjami.

Przejdźmy teraz do wyboru najlepszego planu.

Najlepsze plany nieograniczonej transmisji danych w 2024 r

Sarah Tew/CNET

Jamesa Martina/CNET

Sarah Tew/CNET

Sarah Tew/CNET

Sarah Tew/CNET

Angela Lang/CNET

T-Mobile Magenta i Magenta Max dla 1 lub 2 linii, Go5G i Go5G Plus dla 3+

Drugie miejsce w benefitach

Dowiedz się więcej o nieograniczonych planach transmisji danych i korzyściach

Plany AT&T Unlimited nie obejmują już specjalnych korzyści. Przewoźnik oferował bezpłatną subskrypcję Maxowi w ramach swojej najwyższej oferty Unlimited Elite (85 USD za jedną linię, 50 USD miesięcznie, jeśli masz cztery linie), ale opcję tę usunięto na początku czerwca 2022 r.

Warto również powtórzyć, że korzyści operatora – takie jak Verizon i pakiet Disney lub oferty T-Mobile Netflix, Paramount Plus, ViX Plus i Apple TV Plus – są często ograniczone do jednej subskrypcji na konto, a nie jednej na każdą posiadaną linię używają. Posiadać.

Nieograniczony plan danych: często zadawane pytania

Jeśli korzystasz z T-Mobile, wszystkie Twoje plany są nieograniczone, a Verizon nie pozwala już nowym użytkownikom rejestrować się w ramach planu współdzielonego. Tylko AT&T nadal oferuje wielopoziomowe plany transmisji danych.

Czy nieograniczona ilość danych jest naprawdę nieograniczona?

To prawda, jednak prędkość, jaką uzyskasz, może się różnić w zależności od Twojego planu i ilości danych, z których korzystasz w danym miesiącu. Podczas gdy w przeszłości operatorzy spowalniali lub „ograniczali” prędkość, jeśli przekroczyłeś określony limit (zwykle ponad 22 GB danych miesięcznie) przez pozostałą część cyklu rozliczeniowego, dziś wszyscy trzej główni dostawcy twierdzą, że to zrobią. To . w szczególnych przypadkach.

Hotspot, czyli możliwość udostępniania połączenia telefonu innym urządzeniom, będzie zależeć od Twojego planu. Niektóre, jak Value Plus firmy AT&T i Unlimited Welcome firmy Verizon, w ogóle jej nie obejmują, podczas gdy inne, jak Unlimited Starter firmy AT&T oraz Essentials i Magenta firmy T-Mobile, oferują ograniczoną ilość szybkiego dostępu, zanim ograniczą wydajność punktu dostępu do Prędkości „3G” lub „2G”.

Jak testujemy

Wybór planu i operatora sieci bezprzewodowej to proces bardzo osobisty. To, co odpowiada potrzebom Twoim i Twojej rodziny, może bardzo różnić się od potrzeb Twoich przyjaciół i sąsiadów. Nawet pod względem geograficznym niektóre obszary mają lepszy zasięg AT&T, podczas gdy inne są najlepiej obsługiwane przez Verizon lub T-Mobile (i odwrotnie). Dokonywane przez nas wybory opierają się na ponad dziesięcioletniej analizie i ocenie operatorów sieci bezprzewodowych, ich ofert i ogólnej wydajności.

Ponieważ wybór dostawców jest wyjątkowy, skupiamy się na większych planach i ich wartości; Podam Ci także sposoby samodzielnego przetestowania różnych sieci w Twojej okolicy, aby dokonać najlepszego wyboru.

Czytaj więcej: Najlepsze oferty na streaming

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :