Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Najlepsze oferty na Pixela 7 i Pixela 7 Pro: zaoszczędź do 100 USD na rabatach bezpośrednich i do 850 USD na kredytach w zamian.

/
/
/
62 Views

Wraz z pojawieniem się Pixel 8 i 8 Pro stara seria Pixel 7 nie jest już flagowym produktem Google i dlatego otrzymuje dobre rabaty. To świetnie, ponieważ starsze modele nadal są dość wydajne i nadal są jednymi z najlepszych telefonów z Androidem, jakie można kupić. Jednak przy tak dużej liczbie osób przybywających do nowej generacji, trudno jest znaleźć większe oferty na model 2022, ponieważ większość ofert ma formę wartości zamiennej. Znaleźliśmy jednak kilka bezpośrednich rabatów, które możesz sprawdzić.

Seria Pixel 7 oferuje kilka znaczących ulepszeń w porównaniu z telefonami Pixel 6 z 2021 roku. Zarówno Pixel 7, jak i Pixel 7 Pro są wyposażone w układ Tensor drugiej generacji, dzięki czemu zyskujesz znacznie większą moc i wydajność przy mniej więcej takim samym czasie pracy baterii, mimo że telefony zapewniają większą wydajność.

Obydwa mają także ulepszone aparaty i mają pewne zmiany w rozmiarze ekranu – Pixel 7 ma mniejszy wyświetlacz o przekątnej 6,3 cala zamiast 6,4 cala Pixel 6. Jeśli chodzi o Pixel 7 Pro, nadal ma większy 6,7 -calowy wyświetlacz, idealny dla tych, którzy preferują większe ekrany. Pamiętaj, że na rynku dostępny jest również niedawno wydany Pixel 7A za 499 USD. Pixel Fold również może Cię zainteresować, zwłaszcza jeśli od jakiegoś czasu przyglądasz się rynkowi urządzeń składanych.

Jakie kolory są dostępne w Pixel 7 i Pixel 7 Pro?

Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro

Google/CNET

Pixel 7 dostępny jest w trzech kolorach: śnieżnym (białym), obsydianowym (czarnym) i trawy cytrynowej (żółtym). Większy Pixel 7 Pro jest dostępny w kolorach śnieżnym, obsydianowym i orzechowym (zielonym).

Ile kosztują Pixel 7 i Pixel 7 Pro?

Seria Pixel 7 ma takie same ceny jak poprzednia seria Pixel 6, zaczynając od 599 dolarów. Oto pełny rozkład cen w USA:

  • Pixel 7 (128 GB): 599 USD.
  • Pixel 7 (256 GB): 699 USD.
  • Pixel 7 Pro (128 GB): 899 USD.
  • Pixel 7 Pro (256 GB): 999 USD.
  • Pixel 7 Pro (512 GB): 1099 USD

Najlepsze oferty na Pixela 7 i Pixela 7 Pro

Zakup Pixela 7 bezpośrednio od Google ma kilka zalet. Na początek wszystkie modele i kolory są dostępne w magazynie, więc nie musisz się martwić o uzyskanie idealnej konfiguracji, a Google umożliwia zakup telefonu od razu, zamiast na raty wymagane przez niektórych sprzedawców i operatorów.

Chociaż obecnie nie ma żadnych bezpośrednich zniżek, możesz otrzymać nawet 550 USD w zamian za Pixel 7 Pro, wymieniając stary telefon.

Best Buy oferuje teraz kredyt w wysokości do 850 USD na Pixel 7 lub Pixel 7 Pro w przypadku wymiany starego telefonu. Dokładna kwota będzie się różnić w zależności od sprzedawanego urządzenia i jego stanu, przy czym najnowsze iPhone’y zapewniają największą zniżkę. Wraz z zakupem otrzymasz także bezpłatny miesiąc Xbox Game Pass Ultimate, trzy bezpłatne miesiące YouTube Premium (tylko nowi subskrybenci) i trzy bezpłatne miesiące Google One 100 GB (tylko nowi subskrybenci).

Amazon nie oferuje obecnie zbyt wielu rabatów na serię Pixel 7, ale oferuje 49 dolarów zniżki na obsydianowy wariant podstawowego Pixela 7, obniżając go do 534 dolarów. Telefon Pixel 7 Pro nie jest objęty wyprzedażą, ale możesz zaoszczędzić 50% na parze słuchawek Pixel Buds Pro z serii A, jeśli są one dołączone do zakupu.

AT&T nie ma obecnie żadnych ofert specjalnych na serię Pixel 7, ale ma program wymiany, w którym możesz zaoszczędzić do 750 USD, korzystając z opcji wymiany. Najnowsze iPhone’y zapewnią Ci największy rabat, a otrzymasz kredyt w postaci karty promocyjnej AT&T, którą możesz wykorzystać na przyszłe zakupy lub płatności za rachunki.

Verizon nie oferuje obecnie żadnych zniżek na Pixela 7 ani 7 Pro, ale możesz skorzystać ze zniżek na inne urządzenia z Androidem, jeśli dołączysz je do tego zakupu. Możesz zaoszczędzić 350 USD na Samsungu Galaxy Watch 6 lub 220 USD na Pixel Watch 2. Pamiętaj, że aby otrzymać zniżkę, musisz aktywować nową linię dla tych urządzeń.

T-Mobile nie ma już na stanie Pixela 7 Pro, ale obniżył cenę bazową Pixela 7 o 100 dolarów, obniżając cenę początkową do zaledwie 500 dolarów. Co więcej, możesz otrzymać go bezpłatnie w zamian za plan Go5G Plus lub zaoszczędzić 400 USD, dodając nową linię usług.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :