Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Najlepsze oferty na Pixela 8 i Pixela 8 Pro: zaoszczędź nawet 1050 USD dzięki kredytowi na wymianę

/
/
/
66 Views
Spójrz na AT&T

AT&T

Rabat do 1050 USD przy wymianie i ratach.

Dla tych, którzy już dużo korzystają z Google, czy to Gmaila, czy Dysku, prawdopodobnie warto zaopatrzyć się również w jeden z telefonów Google Pixel. Na szczęście istnieje sporo świetnych ofert na najnowszą generację telefonów Pixel, choć wiele z nich wiąże się z jakąś formą wymiany i uaktualnienia do nowych linii lub wymaga takiej formy. Jednak nadal można znaleźć bezpośrednie rabaty do 200 USD na oba modele, a także istnieje możliwość uzyskania jednego całkowicie za darmo z opcją wymiany.

Oprócz imponujących nowych funkcji sztucznej inteligencji i aparatu, inne godne uwagi aktualizacje obejmują nowy procesor Google Tensor G3, który zasila oba modele, oraz jaśniejsze ekrany w obu telefonach. Mniejszy Pixel 8 otrzyma także wyświetlacz o wyższej częstotliwości odświeżania 120 Hz, w porównaniu z 90 Hz w modelu poprzedniej generacji, a Pixel 8 Pro otrzyma zupełnie nowy czujnik temperatury.

Pamiętaj, że w naszej aktualnej recenzji Pixela 8 Pro firma CNET znalazła pewne problemy z aparatami, które naszym zdaniem były na tyle poważne, że wstrzymaliśmy się z zaleceniem jego zakupu. Google twierdzi, że pracuje nad szybkim rozwiązaniem tych problemów za pomocą aktualizacji oprogramowania i mamy pewność, że tak się stanie. Z Pixelem 8 nie mieliśmy takich problemów i oceniamy go bardzo wysoko.

piksel8 piksel8

Patrzeć: Recenzja: Przetestowaliśmy Google Pixel 8 i jego funkcje AI

Poniżej podsumowaliśmy wszystkie najlepsze oferty na Pixel 8 i Pixel 8 Pro pro, które są obecnie dostępne, i będziemy nadal aktualizować tę stronę, gdy tylko pojawią się nowe oferty, więc pamiętaj o częstym sprawdzaniu tej strony.

Pixel 8 jest dostępny w trzech kolorach: różowym (różowy), orzechowym (szary) i obsydianowym (czarny). Większy Pixel 8 Pro dostępny jest w kolorach Bay (błękit nieba), porcelanie i obsydianu.

Ile kosztują Pixel 8 i Pixel 8 Pro?

Cena detaliczna serii Pixel 8 wzrosła ogółem o 100 dolarów w porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji. Oto pełny rozkład cen w USA:

  • Piksel 8 (128 GB): 699 USD.
  • Pixel 8 (256 GB): 759 USD.
  • Pixel 8 Pro (128 GB): 999 USD.
  • Pixel 8 Pro (256 GB): 1059 dolarów
  • Pixel 8 Pro (512 GB): 1179 dolarów
  • Pixel 8 Pro (1 TB): 1399 dolarów.

Najlepsze oferty na Pixela 8 i Pixela 8 Pro

Google oferuje obecnie kilka różnych sposobów oszczędzania na swoich najnowszych telefonach Pixel, w tym łatwe zniżki na oba modele. Możesz zaoszczędzić 150 USD na odblokowanym Pixelu 8 lub 200 USD na odblokowanym Pixelu 8 Pro bez konieczności wymiany lub planu serwisowego.

Chociaż zawarcie tej umowy nie jest konieczne, Google ma własny program wymiany, dzięki któremu możesz zaoszczędzić do 550 USD na wymianie starego telefonu.

Best Buy spełnił ofertę Google dotyczącą odblokowanych telefonów Pixel 8 i pozwolił zaoszczędzić 150 dolarów na Pixel 8 i 200 dolarów na Pixel 8 Pro. Ponadto ten sprzedawca technologii ma program wymiany, dzięki któremu możesz zaoszczędzić do 750 USD na wymianie starego telefonu marek Apple, Google, Samsung i wielu innych marek. Ponadto klienci Verizon korzystający z kwalifikującego się planu otrzymają przedłużona pożyczka w ramach programu wymiany dzięki temu możesz zaoszczędzić do 800 USD na Pixelu 8 lub do 1000 USD na Pixelu 8 Pro. Zakup obejmuje także trzy bezpłatne miesiące 100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze Google One, a odblokowane modele obejmują także jeden bezpłatny miesiąc subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

Podobnie jak inni sprzedawcy detaliczni, Amazon oferuje obecnie 150 dolarów zniżki na Pixela 8 i 200 dolarów na Pixela 8 Pro, obniżając ceny początkowe odpowiednio do 549 dolarów i 799 dolarów. Możesz także zaoszczędzić do 401 USD, korzystając z opcji wymiany.

AT&T oferuje poważne oszczędności na telefonach Pixel zakupionych na raty. Podstawowy Pixel 8 lub Pixel 8 Pro możesz otrzymać bezpłatnie, korzystając z kredytu w zamian o wartości do 1050 USD. Oszczędności zostaną wykorzystane jako kredyt na rachunku przez 36 miesięcy, a jeśli anulujesz wcześniej, pozostałą kwotę będziesz musiał zapłacić z własnej kieszeni.

Ci, którzy dodadzą nową linię do Verizon, mogą zaoszczędzić do 800 USD na Pixelu 8 lub do 1000 USD na Pixelu 8 Pro w zamian za oba modele za darmo. Możesz też zaoszczędzić do 800 USD, po prostu wymieniając je W. -jeśli jesteś już klientem uprawnionym do aktualizacji. Osoby, które przeniosą swój dotychczasowy numer od innego operatora, otrzymają również bezpłatną kartę podarunkową Verizon o wartości 200 USD.

Verizon oferuje również 400 USD zniżki na Google Pixel Watch 2 przy zakupie, ale pamiętaj, że aby otrzymać zniżkę, potrzebujesz nowej linii usług.

Klienci T-Mobile korzystający z planu Go5G Plus lub Go5G Next mogą otrzymać dowolny model za darmo z prawem do wymiany lub nową linię usług. Jeśli korzystasz z innego kwalifikującego się planu usług, nadal możesz zaoszczędzić do 500 USD na wymianie lub 400 USD na nowej linii. Rabat ten jest stosowany jako kredyt w przypadku obligacji 24-miesięcznych.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :