Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Najlepsze otwarte oferty OnePlus: zaoszczędź do 1200 USD na nowym, eleganckim, składanym telefonie z możliwością wymiany

/
/
/
59 Views
Otwarte tylne aparaty OnePlus Otwarte tylne aparaty OnePlus

Trzy tylne kamery tworzą znaczny występ z tyłu Open’a.

Numi Prasarna/CNET

Gdy zbliżają się wakacje, możliwość wsunięcia nowego telefonu do czyjejś skarpetki może rozświetlić oczy, ale może też nadwyrężyć budżet. Znalezienie świetnej oferty, szczególnie na jeden z najlepszych składanych telefonów 2023 roku, nie zawsze jest łatwe. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka modeli, w tym seria Z firmy Samsung, Pixel Fold, który pojawił się na rynku latem ubiegłego roku, oraz OnePlus Open w październiku, więc możesz znaleźć pewne zniżki.

OnePlus Open jest napędzany tym samym procesorem Snapdragon 8 Gen 2, co flagowy OnePlus 11, ale ma także imponujące 16 GB pamięci RAM i pokaźne 512 GB pamięci. Jego 7,8-calowy wewnętrzny wyświetlacz 2K AMOLED jest większy niż Google Pixel Fold i Samsung Z Fold 5, ale Open jest nadal ogólnie cieńszy. Możesz przeczytać wszystko na temat specyfikacji i sprzętu w naszej pełnej recenzji OnePlus Open.

Ponieważ OnePlus Open trafi na półki sklepowe dopiero 26 października, nie jest jeszcze tak powszechnie dostępny jak inne telefony. Obecnie nie jest ona dostępna u głównych operatorów, w tym Verizon, T-Mobile czy AT&T, dlatego jest dostępna u ograniczonej liczby sprzedawców detalicznych. Spodziewamy się jednak, że wkrótce będzie on dostępny u wielu nowych przewoźników i sprzedawców detalicznych, a także pojawi się kilka nowych ofert, które pomogą Ci kupić go taniej. Zaglądaj tutaj, ponieważ będziemy nadal aktualizować tę stronę o najnowsze wiadomości na temat najlepszych miejsc, w których można znaleźć nowy OnePlus Open w magazynie i w sprzedaży.

Oglądaj YouTube na OnePlus Open Oglądaj YouTube na OnePlus Open

OnePlus Open świetnie nadaje się do oglądania YouTube’a.

Numi Prasarna/CNET

W jakich kolorach dostępny jest OnePlus Open?

OnePlus Open jest dostępny tylko w dwóch kolorach: Emerald Twilight i Voyager Black.

Ile kosztuje OnePlus Open?

Dostępna jest tylko jedna konfiguracja OnePlus Open z 512 GB pamięci wewnętrznej i 16 GB pamięci RAM. Ceny zaczynają się od 1700 dolarów, nie licząc ofert i zniżek.

Najlepsze oferty otwarte OnePlus

Ponieważ OnePlus Open trafił na półki sklepowe w październiku, nadal trudno jest go znaleźć w magazynie u wielu operatorów i sprzedawców detalicznych. Jedyne dostępne oferty, jakie znajdziesz na tym nowym urządzeniu, pochodzą z Amazon, Best Buy lub bezpośrednio za pośrednictwem OnePlus. Spodziewamy się większej dostępności, ponieważ wszyscy główni operatorzy oferują inne modele telefonów OnePlus, więc obserwujemy te witryny, aby zobaczyć, jakie mają do zaoferowania oferty świąteczne lub noworoczne. Zaglądaj tu często, ponieważ będziemy aktualizować tę stronę o nowe oferty, gdy tylko się pojawią, dzięki czemu możesz mieć jedno z tych eleganckich składanych urządzeń w kieszeni za mniejsze pieniądze.

OnePlus ma własny program wymiany, który automatycznie obniża cenę początkową o 200 USD przy wymianie dowolnego telefonu w dowolnym stanie. Możesz także zaoszczędzić do 1000 USD, w zależności od tego, na jakim urządzeniu handlujesz, a najnowsze iPhone’y zapewniają największą zniżkę.

Sklep internetowy nie oferuje obecnie bezpośrednich rabatów na OnePlus Open, ale przy zakupie możesz otrzymać dodatkowe usługi, w tym sześć bezpłatnych miesięcy 100 GB miejsca w chmurze Google One i trzy bezpłatne miesiące YouTube Premium (tylko nowi subskrybenci). .

Best Buy nie oferuje obecnie żadnych świetnych ofert na OnePlus Open: zamknięty model kosztuje 1700 dolarów, ale ma ofertę wymiany, która pozwala obniżyć część kosztów. Możesz wymienić swoje stare urządzenie i zyskać nawet 750 USD, przy czym największe zwroty pochodzą z najnowszych telefonów Apple.

A jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na telefonach Apple, Samsung i Google, możesz zapoznać się z naszym pełnym zestawieniem najlepszych ofert na telefony, gdzie znajdziesz jeszcze więcej świetnych ofert.

Więcej świątecznych zakupów w CNET

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :