Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Najlepsze plany dotyczące telefonów komórkowych na rok 2024: nasze najpopularniejsze plany na styczeń

/
/
/
73 Views
Oglądaj w T-Mobile
005-t-sieć-mobilna-operator-logo-2021

T-Mobile Essentials Saver

Najlepszy plan taryfowy dla jednej linii

Oglądaj w T-Mobile
Logo T-Mobile na ekranie telefonu

T-Mobile Essentials Saver na 2 linie, T-Mobile Essentials na 3+ linie

Najlepszy plan dla wielu linii

Oglądaj na Boost Mobile
Zwiększ mobilność

Boost Mobile bez ograniczeń za 25 USD miesięcznie

Najlepszy nielimitowany pakiet danych dla jednej linii

Poszukaj w Google Fi
Logo Google Fi

Google Fi Wireless po prostu bez ograniczeń

Najlepszy plan dla czteroosobowej rodziny: 80 dolarów miesięcznie.

Ponieważ AT&T, T-Mobile i Verizon oferują dziesiątki planów, nie wspominając o wykładniczo szerszym wyborze przedpłaconych i mniejszych operatorów, takich jak Mint Mobile, Visible i Google Fi Wireless, wybór najlepszego planu na telefon komórkowy nie jest łatwy. Bez przeprowadzenia odpowiednich badań możesz zapłacić znacznie więcej, niż powinieneś, a nikt nie chce stracić okazji do zaoszczędzenia pieniędzy.

Postaramy się to naprawić. Mówimy o najnowszych innowacjach w planach bezprzewodowych: od awarii jak zmienić operatoraaby wybrać wierzchołek Nieograniczony I plany przedpłaconewytłumaczyć z jakiej sieci korzystają mniejsi operatorzy telekomunikacyjni?a także najnowsze aktualizacje planów T-Mobile i Verizon.

Po ponad dziesięciu latach zajmowania się branżą bezprzewodową, oto przewodnik CNET, który pomoże Ci zrozumieć to szaleństwo, a także niektóre z naszych wybranych, naszym zdaniem, najlepszych dostępnych obecnie planów nieograniczonych i przedpłaconych.

Trzy smartfony, każdy z nazwą i logo Verizon, T-Mobile lub AT&T. Trzy smartfony, każdy z nazwą i logo Verizon, T-Mobile lub AT&T.

Sarah Tew/CNET

Czynniki do rozważenia: Poznaj swój obszar.

Jak powiedzieliśmy w innych naszych przewodnikach dotyczących sieci bezprzewodowych, aby uzyskać najlepszą ofertę, musisz upewnić się, że masz odpowiedni zasięg. Utrudnia to udzielenie ogólnej rekomendacji jakiemukolwiek przewoźnikowi. Usługa T-Mobile w Nowym Jorku może być doskonała, ale jeśli mieszkasz na wsi w stanie Iowa, Verizon jest bardziej niezawodny.

Chociaż Twoje doświadczenia mogą się różnić, dobra wiadomość jest taka, że ​​sieci te stale się rozwijają i ulepszają, zwłaszcza że trzech głównych graczy ściga się, aby pokryć Stany Zjednoczone siecią 5G. Możliwe, że dziesięć lat temu opuściłeś sieć, narzekając na złą obsługę, ale teraz jest ona nasilona ze względu na wyścig o przyciągnięcie klientów.

Jeśli masz znajomych lub rodzinę w Twojej okolicy, którzy już korzystają z usług przewoźnika, którego szukasz, zapytaj o ich doświadczenia. Możesz także udać się do sklepu swojego operatora i sprawdzić, czy oferuje on bezpłatne możliwości wypróbowania usługi przed zmianą, np. Karnet sieciowy T-Mobile. Verizon oferuje podobny 30-dniowy program Jazdy Testowej, podczas usługi przedpłaconej Cricket posiada własny program próbny pozwala to na przetestowanie sieci firmy macierzystej AT&T.

Najlepsze plany telefoniczne na rok 2024

Abonamentowe plany telefoniczne

Sarah Tew/CNET

Sarah Tew/CNET

Sarah Tew/CNET

Plany telefoniczne na kartę

Sarah Tew/CNET

Sarah Tew/CNET

Sarah Tew/CNET

Sarah Tew/CNET

Często zadawane pytania dotyczące planu telefonicznego

Jaka jest różnica między planami przedpłaconymi i abonamentowymi?

Wybierając plan transmisji danych, zwykle istnieją dwie główne opcje: operatorzy abonamentowi, tacy jak AT&T, Verizon i T-Mobile (plus opcje telewizji kablowej, takie jak Spectrum Mobile i Xfinity Mobile) oraz dostawcy usług przedpłaconych, tacy jak Mint Mobile, Metro by T-Mobile , Google. Bezprzewodowy dostęp do Internetu i krykiet.

Spójrz na miniaturową mapę Stanów Zjednoczonych na stronach internetowych AT&T, T-Mobile lub Verizon, a prawdopodobnie zauważysz, że jest ona dość dobrze oznaczona kolorami. W miarę powiększania sytuacja staje się nieco bardziej skomplikowana, dlatego nie możemy przedstawić ogólnych zaleceń dla jednego operatora zamiast dla drugiego. Usługa T-Mobile w Nowym Jorku może być doskonała, ale jeśli mieszkasz na obszarach wiejskich w Kolorado, Verizon może być bardziej niezawodny.

Jeśli korzystasz z T-Mobile, wszystkie Twoje plany są nieograniczone, a Verizon nie pozwala już nowym użytkownikom rejestrować się w ramach planu współdzielonego. Jedynie AT&T nadal oferuje wielopoziomowe plany transmisji danych i… nie jest to zbyt dobre.

Jak testujemy

Wybór planu i operatora sieci bezprzewodowej to proces indywidualny. To, co odpowiada potrzebom Twoim i Twojej rodziny, może bardzo różnić się od potrzeb Twoich przyjaciół i sąsiadów. Nawet pod względem geograficznym niektóre obszary mają lepszy zasięg AT&T, podczas gdy inne są najlepiej obsługiwane przez Verizon lub T-Mobile (i odwrotnie). Dokonywane przez nas wybory opierają się na ponad dziesięcioletniej analizie i ocenie operatorów sieci bezprzewodowych, ich ofert i wydajności.

Ponieważ wybór dostawców jest wyjątkowy, skupiamy się na większych planach i ich wartości; Podam Ci także sposoby samodzielnego przetestowania różnych sieci w Twojej okolicy, aby dokonać najlepszego wyboru.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :