Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Najlepsze telefony T-Mobile na rok 2024

/
/
/
89 Views

Testujemy każdy telefon w rzeczywistych warunkach, koncentrując się na funkcjach, wyglądzie, wydajności, aparatach, żywotności baterii i ogólnej wartości. Dokumentujemy nasze ustalenia we wstępnej recenzji, która jest okresowo aktualizowana w miarę udostępniania nowych aktualizacji oprogramowania lub w celu porównania z nowymi telefonami konkurencji, takimi jak Apple, Samsung, Google i OnePlus.

Autor trzyma Z Flip 5, aby zrobić zdjęcie. Autor trzyma Z Flip 5, aby zrobić zdjęcie.

Galaxy Z Flip 5 ma w zasadzie ten sam aparat, co Z Flip 4. Nowy chip wprowadza jednak pewne ulepszenia w przetwarzaniu obrazu.

Lisa Edichiko/CNET

Zdjęcie

Obecnie większość telefonów skupia się na fotografii, dlatego robimy zdjęcia i filmy o różnej tematyce w najróżniejszych warunkach i scenariuszach oświetleniowych. Wypróbujemy każdy z nowych trybów aparatu, jak na przykład tryb Action, który zadebiutował w linii iPhone’a 14, czy narzędzie do zdjęć Unblur wprowadzone w serii Google Pixel 7.

Żywotność baterii

Testowanie baterii przeprowadza się na różne sposoby. Oceniamy, jak długo telefon wytrzymuje typowy dzień użytkowania i sprawdzamy, jak radzi sobie podczas bardziej intensywnych sesji rozmów wideo, multimediów strumieniowych i gier. Przeprowadzamy również test odtwarzania wideo w celu prostego i powtarzalnego pomiaru całkowitego czasu pracy baterii, który nie zawsze jest uwzględniany we wstępnej ocenie, ale czasami jest dodawany w dalszej części aktualizacji.

pomiar wydajności

Do pomiaru wydajności każdego telefonu używamy aplikacji do testów porównawczych, a także do oceny naszych własnych doświadczeń podczas korzystania z telefonu. Warto zwrócić uwagę na oprawę graficzną i animację. Czy są gładkie? A może opóźniają się lub jąkają? Przyjrzymy się także temu, jak szybko telefon przełącza się z orientacji poziomej na pionową oraz jak szybko aplikacja aparatu otwiera się i jest gotowa do zrobienia zdjęcia.

Mężczyzna trzyma iPhone'a 14 Pro na zewnątrz, na odległym zboczu wzgórza. Mężczyzna trzyma iPhone'a 14 Pro na zewnątrz, na odległym zboczu wzgórza.

Alarmowe SOS może być jedną z najważniejszych funkcji dostępnych w każdym telefonie w tym roku.

Kevina Heinza/CNET

Zajmujemy się zadaniami wymagającymi dużych zasobów, takimi jak edycja zdjęć, eksportowanie wideo i gry. Oceniamy, czy nowa wersja konkretnego telefonu zawiera wystarczającą liczbę funkcji, aby uzasadnić aktualizację starszych modeli.

Czytać więcej: Jak testujemy telefony

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :