Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Najlepszy telefon podróżny 2024 roku

/
/
/
54 Views

Testujemy każdy telefon w rzeczywistych warunkach, koncentrując się na funkcjach, wyglądzie, wydajności, aparatach, żywotności baterii i ogólnej wartości. Dokumentujemy nasze ustalenia we wstępnej recenzji, która jest okresowo aktualizowana w miarę udostępniania nowych aktualizacji oprogramowania lub w celu porównania z nowymi telefonami konkurencji, takimi jak Apple, Samsung, Google i OnePlus.

Zdjęcie

Obecnie większość telefonów skupia się na fotografii, dlatego robimy zdjęcia i filmy o różnej tematyce w najróżniejszych warunkach i scenariuszach oświetleniowych. Wypróbujemy każdy z nowych trybów aparatu, jak na przykład tryb Action, który zadebiutował w linii iPhone’a 14, czy narzędzie do zdjęć Unblur wprowadzone w serii Google Pixel 7.

Żywotność baterii

Testowanie baterii przeprowadza się na różne sposoby. Oceniamy, jak długo telefon wytrzymuje typowy dzień użytkowania i sprawdzamy, jak radzi sobie podczas bardziej intensywnych sesji rozmów wideo, multimediów strumieniowych i gier. Przeprowadzamy również test odtwarzania wideo w celu prostego i powtarzalnego pomiaru całkowitego czasu pracy baterii, który nie zawsze jest uwzględniany we wstępnej ocenie, ale czasami jest dodawany w dalszej części aktualizacji.

Mężczyzna trzyma iPhone'a 14 Pro na zewnątrz, na odległym zboczu wzgórza. Mężczyzna trzyma iPhone'a 14 Pro na zewnątrz, na odległym zboczu wzgórza.

Alarmowe SOS może być jedną z najważniejszych funkcji dostępnych w każdym telefonie w tym roku.

Kevina Heinza/CNET

pomiar wydajności

Do pomiaru wydajności każdego telefonu używamy aplikacji do testów porównawczych, a także do oceny naszych własnych doświadczeń podczas korzystania z telefonu. Warto zwrócić uwagę na oprawę graficzną i animację. Czy są gładkie? A może opóźniają się lub jąkają? Przyjrzymy się także temu, jak szybko telefon przełącza się z orientacji poziomej na pionową oraz jak szybko aplikacja aparatu otwiera się i jest gotowa do zrobienia zdjęcia.

Zajmujemy się zadaniami wymagającymi dużych zasobów, takimi jak edycja zdjęć, eksportowanie wideo i gry. Oceniamy, czy nowa wersja konkretnego telefonu zawiera wystarczającą liczbę funkcji, aby uzasadnić aktualizację starszych modeli.

Czytaj więcej: Jak testujemy telefony

230901-strona-jak testujemy telefony-v3 230901-strona-jak testujemy telefony-v3

Patrzeć: Jak testujemy telefony

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :