Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Natychmiastowe spowolnienie to jedna z moich ulubionych funkcji Galaxy S24

/
/
/
74 Views

Samsung wyposażył linię Galaxy S24 w mnóstwo nowych funkcji opartych na generatywnej sztucznej inteligencji, z których niektóre są przydatne, a inne nie. Ale wśród moich ulubionych jest Instant Slow-Mo, które robi dokładnie to, co sugeruje nazwa.

Ta historia jest częścią Wydarzenie SamsungaZbiór aktualności, porad i wskazówek CNET dotyczących najpopularniejszych produktów Samsunga.

Wystarczy długo nacisnąć dowolny film w galerii Galaxy S24, a podczas oglądania automatycznie przełączy się on w tryb zwolnionego tempa. Samsung osiąga to, wykorzystując generatywną sztuczną inteligencję do tworzenia nowych klatek, która stosuje do klipu efekt zwolnionego tempa. Jest dostępny na Galaxy S24, S24 Plus i S24 Ultra jako część nowego zestawu funkcji Galaxy AI firmy Samsung, który ostatecznie trafi do serii Galaxy S23.

Czytaj więcej: Samsung Galaxy Ring będzie wymagał mniej uwagi niż smartwatch

Wypróbowałem to w kilku filmach w zeszłym tygodniu, kiedy recenzowałem Galaxy S24 Ultra. Ale jednym z moich ulubionych jest film przedstawiający psa-robota Boston Dynamics, którego zauważyłem wędrującego po centrum badawczo-rozwojowym firmy Samsung.

Natychmiastowe spowolnienie w Galaxy S24 Ultra jest wspierane przez generatywną sztuczną inteligencję.

Lisa Edichiko/CNET

Jednak Instant Slo-Mo nie jest idealne. Chciałbym, żeby po wyświetleniu podglądu łatwiej było zapisać klip w zwolnionym tempie. Dotknięcie i przytrzymanie wideo pokazuje tylko, jak będzie wyglądać materiał w zwolnionym tempie. Aby zapisać zwolnione tempo, kliknij ikonę ołówka i kliknij przycisk „Dostosuj prędkość”.

Funkcja Instant Slo-Mo nie zmienia zasad gry i z pewnością nie jest wystarczającym powodem do modernizacji telefonu. Ale zabawa jest fajna i myślę, że jest to doskonały przykład tego, jak generatywna sztuczna inteligencja może sprawić, że pewne aspekty Twojego telefonu będą naprawdę nowe i inne. Przypomina mi to moją opinię o trybie portretowym, kiedy pojawił się on na iPhonie 7 Plus w 2016 roku. Samo w sobie nie było to na tyle istotne, aby uzasadniać zakup nowego telefonu, ale pokazało zalety posiadania dodatkowego aparatu.

Przeczytaj moją pełną recenzję Galaxy S24 Ultra, aby być bardziej podekscytowanym.

Nota wydawcy: CNET wykorzystuje sztuczną inteligencję do zasilania niektórych historii. Więcej szczegółów znajdziesz w tym poście.

240117-site-s24-ultra-versus-s23-ultra-versus-iphone-15-pro-max-v2 240117-site-s24-ultra-versus-s23-ultra-versus-iphone-15-pro-max-v2

Patrzeć: Samsung Galaxy S24 Ultra vs Galaxy S23 Ultra vs iPhone 15 Pro Max (porównanie flagowców)

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :