Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Oferty na Galaxy S22: oszczędzaj na rabatach bezpośrednich, ofertach wymiany i planach operatora

/
/
/
61 Views

Mimo że najnowsza seria Galaxy S23 jest już na rynku od jakiegoś czasu, telefony są dość drogie i nawet przy specjalnych ofertach nadal mogą kosztować. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się na starszą serię Galaxy S22, nadal możesz otrzymać potężne urządzenie flagowe, oszczędzając przy tym trochę pieniędzy. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli zdecydujesz się na S22 Ultra, który ma kilka znaczących ofert zarówno na modele odblokowane, jak i zablokowane. Wybór jest niewielki, ale wybraliśmy najlepsze, jakie mogliśmy znaleźć.

Jeśli korzystasz z poprzedniej generacji S21, aktualizacja zapewnia wiele ciekawych funkcji, z których większość jest związana z aparatem. Ma większy czujnik pikseli, ulepszoną fotografię nocną i ulepszony tryb portretowy z automatycznym kadrowaniem, który może obsłużyć do 10 osób.

Linia nowych telefonów Samsung S22 na czarnym blacie. Linia nowych telefonów Samsung S22 na czarnym blacie.

Richarda Petersona/CNET

Jeśli chcesz najlepszego telefonu Samsung z tej serii, S22 Ultra jest dla Ciebie. Byliśmy szczególnie podekscytowani dodaniem rysika S Pen, który znajdował się w obecnie wycofanym Galaxy Note. S23 ma również podobne ulepszenia systemu aparatu i kilka specjalnych, takich jak narzędzia do przetwarzania zdjęć Raw i obiektywy Super Clear Glass zapewniające lepszą jakość wideo w nocy, więc jest to świetny telefon, jeśli kochasz fotografię.

W jakich kolorach występuje Galaxy S22?

Zarówno Samsung Galaxy S22, jak i Galaxy S22 Plus są dostępne w kolorach Phantom Black, Phantom White, Green i Rose Gold. Galaxy S22 Ultra ma nieco inną kolorystykę: Phantom Black, Phantom White, Green i Burgundy.

Ile kosztuje Galaxy S22?

Trzy modele Galaxy S22 są dostępne w różnych konfiguracjach pamięci i w różnych wersjach Galaxy S23Samsung obniżył podstawową cenę Galaxy S22 o 100 dolarów. Ceny każdego modelu w USA zaczynają się teraz od:

  • Samsung Galaxy S22: 700 dolarów (pierwotnie 800 dolarów)
  • Samsung Galaxy S22 Plus: 1000 dolarów.
  • Samsung Galaxy S22 Ultra: 1200 dolarów.

Zarówno Samsung Galaxy S22, jak i Galaxy S22 Plus będą dostępne w wersjach o pojemności 128 GB i 256 GB oraz 8 GB pamięci RAM, natomiast Galaxy S22 Ultra będzie dostępny także w wersjach 512 GB i 1 TB z maksymalnie 12 GB pamięci RAM.

Koniecznie sprawdź poniższe oferty na Galaxy S22.

Najlepsze oferty na Galaxy S22

Większość operatorów i sprzedawców detalicznych oferuje obecnie jakąś ofertę na S22, szczególnie jeśli masz starsze urządzenie, którym chcesz się wymienić. Zebraliśmy najlepsze oferty na Galaxy S22, jakie możesz kupić i nadal będziemy je oferować. Aktualizuj tę stronę, gdy tylko pojawią się nowe oferty, więc sprawdzaj, czy Twój przewoźnik lub preferowany sprzedawca znajduje się poniżej.

Jeśli nie chcesz mieć kłopotów ze znalezieniem operatorów, planów taryfowych i płatności ratalnych, potrzebujesz odblokowanego telefonu, który możesz kupić od razu. Niestety, obecnie nie ma zbyt wielu świetnych ofert, jedynie model S22 Ultra Burgandy 512 GB kosztuje 970 dolarów, czyli o 230 dolarów mniej niż sugerowana cena detaliczna.

Przeczytaj naszą recenzję Samsunga Galaxy S22 Ultra.

Wybierz Galaxy S22 128 GB, a otrzymasz zwrot ceny w ciągu 36 miesięcy. Dostępne są również pakiety urządzeń, w tym bezpłatny Samsung Galaxy Tab S9 FE 5G i kredyt promocyjny o wartości 350 USD na Galaxy Watch 6 lub Watch 6 Classic przy zakupie urządzenia z serii S22, ale pamiętaj, że będziesz potrzebować także nowego w obu przypadkach linijka. pęczki. To samo dotyczy oferty telewizorów Amazon Fire TV, ale jeśli jesteś już klientem, masz również kilka opcji wymiany. Modele S22 Plus i S22 Ultra nie są dostępne w Verizon.

Chociaż na S22 nie ma bezpośrednich zniżek, na S22 Ultra dostępna jest zniżka w wysokości 120 USD. Best Buy ma również własny program wymiany, w którym możesz zaoszczędzić do 600 USD na wymianie na swoich telefonach i urządzeniach.

Możesz także uzyskać świetne oferty w ramach planu operatora. Niektóre przykłady w Verizon obejmują zniżkę w wysokości 400 USD na umowę Galaxy S22, a Galaxy S22 Plus pozwala zaoszczędzić 650 USD. Możesz także uzyskać 750 USD zniżki na podobną ofertę na Galaxy S22 Ultra.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :