Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Oferty na Samsung Galaxy Watch 5 i 5 Pro: bezpośrednie rabaty do 100 USD

/
/
/
75 Views

Jeśli jesteś wielkim fanem Samsunga i chcesz mieć smartwatch w ekosystemie firmy, to powinieneś zaopatrzyć się w jeden z zegarków Galaxy. Najnowsza generacja obejmuje Galaxy 6 i 6 Classic, co oznacza, że ​​te modele są wciąż dość drogie i nie ma na nie zbyt wielu świetnych ofert. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, dobrym pomysłem jest pozostanie przy starszych modelach Samsunga piątej generacji. Nadal trzymają się bardzo dobrze, a nawet mają nowy czujnik temperatury skóry i lepszą żywotność baterii w porównaniu do czwartej generacji. Z tego powodu Zegar Galaxy 5 I Galaxy Watch 5 Pro są nadal doskonałym wyborem, jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Ta historia jest częścią Wydarzenie SamsungaZbiór aktualności, porad i wskazówek CNET dotyczących najpopularniejszych produktów Samsunga.

Można na nich znaleźć świetne oferty, zwłaszcza jeśli masz stary smartwatch, na który możesz wymienić lub jeśli chcesz zapisać się na nową linię u głównego operatora. Jeśli nie jesteś do końca pewien co do modeli piątej generacji i jesteś skłonny zapłacić więcej, zapoznaj się z niesamowitymi ofertami Galaxy Watch 6, z których możesz skorzystać.

Galaxy Watch 5 i Watch 5 Pro Galaxy Watch 5 i Watch 5 Pro

Można już zamawiać dwa nowe smartwatche Samsunga.

Lisa Edichiko/CNET

Jakie kolory są dostępne w Galaxy Watch 5 i Galaxy Watch 5 Pro?

Galaxy Watch 5 oferowany jest w czterech kolorach: srebrnym, szarym, złotym i niebieskim. Złoto jest dostępne tylko w mniejszym rozmiarze (40 mm), a kolor niebieski jest dostępny tylko w większej opcji (44 mm). Jeśli chodzi o Pro, możesz wybierać spośród dwóch tytanowych wykończeń: czarnego i szarego. Jeśli chcesz jeszcze bardziej dostosować wygląd Galaxy Watch 5, dostępnych jest wiele wymiennych pasków dla obu wersji Galaxy Watch 5.

Ile kosztują Galaxy Watch 5 i Galaxy Watch 5 Pro?

Ceny Galaxy Watch 5 wyposażonego wyłącznie w Bluetooth i Wi-Fi zaczynają się od 280 dolarów, a Galaxy Watch 5 Pro od 450 dolarów. Jeśli chcesz wersje LTE, będzie Cię to kosztować 50 dolarów więcej. Oto pełne zestawienie cen detalicznych w USA:

  • Samsung Galaxy Watch 5 (40 mm): 280 dolarów.
  • Samsung Galaxy Watch 5 (44 mm): 310 dolarów.
  • Samsung Galaxy Watch 5 z LTE (40 mm): 330 dolarów.
  • Samsung Galaxy Watch 5 z LTE (44 mm): 360 dolarów.
  • Samsung Galaxy Watch 5 Pro (44 mm): 450 dolarów.
  • Samsung Galaxy Watch 5 Pro z LTE (44 mm): 500 dolarów.

Koniecznie sprawdź poniższe oferty Galaxy Watch 5, aby dowiedzieć się, jak zaoszczędzić na cenach detalicznych.

Najlepsze oferty na Galaxy Watch 5

Amazon oferuje obecnie zniżki na kilka różnych konfiguracji Galaxy Watch 5. Możesz zaoszczędzić 100 dolarów na modelu LTE 40 mm, co obniża cenę do 230 dolarów. Model LTE 44 mm ma zniżkę 100 USD, co obniża go do 260 USD. Obecnie nie ma ofert na Bluetooth Galaxy Watch 5.

Target nie oferuje obecnie rabatu na Galaxy Watch 5, ale zaoszczędzisz 5% na zakupie, jeśli jesteś posiadaczem Target RedCard.

Zarówno nowi, jak i obecni klienci Verizon mogą wymieniać kwalifikujące się smartwatche i otrzymać kredyt w wysokości 180 USD na Galaxy Watch 5. Należy pamiętać, że Verizon oferuje tylko wybrane konfiguracje.

Najlepsze oferty na Galaxy Watch 5 Pro

Amazon oferuje obecnie także kilka bezpośrednich rabatów na Galaxy Watch 5 Pro. Możesz zaoszczędzić 50 USD na modelu Bluetooth i 100 USD na modelu LTE, obniżając cenę do 400 USD, abyś mógł dokonać wyboru.

Jeśli chcesz kupić Galaxy Watch 5 bezpośrednio od firmy Samsung, możesz uzyskać bezpośrednią zniżkę w wysokości 80 USD na modele Watch5 Pro i Watch5 Pro Golf Edition, z których ta ostatnia obejmuje również dożywotnie członkostwo w aplikacji Smart Caddy. Możesz także otrzymać do 185 USD kredytu za każdą z tych dwóch godzin. Brak ofert na standardowy Watch5.

Model Pro objęty jest taką samą ofertą, jak jego standardowy odpowiednik Galaxy Watch 5, z rabatem do 180 USD przy wymianie kwalifikującego się smartwatcha.

Best Buy oferuje obecnie 50 dolarów zniżki na Bluetooth Galaxy Watch 5 Pro, obniżając jego cenę do 400 dolarów. Wersja LT ma lepszą zniżkę w wysokości 80 USD, obniżając ją do 420 USD.

Target nie oferuje obecnie żadnych zniżek na Galaxy Watch 5 Pro, ale możesz zaoszczędzić 5% na zakupie, korzystając z czerwonej karty Target.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :