Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Oferty na Samsunga Galaxy Z Flip 4: kredyty na wymianę i inne oferty

/
/
/
70 Views

Mimo że Samsung Galaxy Z Flip 4 nie jest już najnowszym modelem w linii Z Flip, nadal jest eleganckim i wydajnym urządzeniem, które z nawiązką jest w stanie zaspokoić codzienne potrzeby większości ludzi. To prawda, że ​​zaczynają pojawiać się oferty na Z Flip 5 (wraz z większym Z Fold 5), ale wciąż istnieją pewne możliwości, aby uzyskać dobrą ofertę na nieco starszy model.

Ta historia jest częścią Wydarzenie SamsungaZbiór aktualności, porad i wskazówek CNET dotyczących najpopularniejszych produktów Samsunga.

Niestety znalezienie Galaxy Z Flip 4 gdziekolwiek i za jakąkolwiek cenę staje się wyzwaniem w obliczu kurczenia się zapasów, a przewoźnicy zwracają uwagę na nowe modele. Poniżej wyróżniliśmy oferty, które możesz znaleźć, a wszystkie telefony są dostępne w magazynie w chwili pisania tego tekstu. Nie jesteśmy jednak w stanie powiedzieć, jak długo to będzie trwało.

Na wystawie dwa telefony Samsung Z Flip 4. Na wystawie dwa telefony Samsung Z Flip 4.

Lisa Edichiko/CNET

Dzięki 1,9-calowej obudowie, 6,7-calowemu wyświetlaczowi głównemu 120 Hz i procesorowi Snapdragon 8 Plus Gen 1, Z Flip 4 nadal jest potężnym telefonem. Jest to również świetna aktualizacja, jeśli już z niej korzystałeś Odwrócenie Z 3 ale nie chcesz od razu przesiadać się na Z Flip 5 ze względu na cenę lub dlatego, że uważasz, że zmiany nie są aż tak duże.

Chociaż nowy Z Flip 5 zastąpił model poprzedniej generacji i stał się naszym ulubionym kompaktowym telefonem składanym, Z Flip 4 nadal jest świetną opcją dla większości ludzi, zwłaszcza jeśli można go kupić ze zniżką. Ale jeśli chcesz przejść na najnowszą i najlepszą wersję Samsunga, istnieje wiele ofert na Z Flip 5, a także na większy Z Fold 5.

W jakich kolorach występuje Galaxy Z Flip 4?

Samsung Galaxy Z Flip 4 jest dostępny w kolorach bordowym, różowym, grafitowym i niebieskim.

Ile kosztuje Galaxy Z Flip 4?

Pełna cena detaliczna Samsunga Galaxy Z Flip 4 zaczyna się od 1000 dolarów. Daje to podstawową opcję 128 GB. Ceny poszczególnych modeli w USA kształtują się następująco:

  • Samsung Galaxy Z Flip 4 (128 GB): 1000 dolarów.
  • Samsung Galaxy Z Flip 4 (256 GB): 1060 dolarów.
  • Samsung Galaxy Z Flip 4 (512 GB): 1180 dolarów.

Koniecznie sprawdź poniższe oferty Galaxy Z Flip 4, aby przekonać się, jak możesz zaoszczędzić na cenach detalicznych.

Najlepsze oferty na Galaxy Z Flip 4

Sprzedawcy detaliczni i przewoźnicy zaczynają zwracać uwagę na nowy Z Flip 5, ale wciąż jest kilka ofert na stary Z Flip 4. Poniżej zebraliśmy niektóre z najlepszych ofert i ofert.

Verizon nie oferuje obecnie żadnych bezpośrednich ofert na Z Flip 4, chociaż obecni klienci mogą zaoszczędzić trochę pieniędzy, jeśli mają stary telefon na wymianę. Przy zakupie telefonu dostępnych jest jednak kilka bonusów. nowy Z Flip 4. Kupując, możesz zaoszczędzić 350 dolarów na Galaxy Watch 6 lub Watch 6 Classic lub otrzymać 550 dolarów zniżki na Samsunga Galaxy Tab S9 FE 5G. Pamiętaj, że dla wszystkich tych urządzeń – zegarka lub tabletu Samsung lub zegarka Google – będziesz potrzebować nowej linii serwisowej.

AT&T oferuje obecnie nowym nabywcom Galaxy Z Flip 4 możliwość zaoszczędzenia do 50% na akcesoriach, jeśli zakup zostanie dokonany w ramach tej samej transakcji. Dostępne są również rabaty przy wymianie, chociaż kwota, którą otrzymasz, będzie się znacznie różnić w zależności od tego, czym handlujesz.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :