Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Oferty na Samsunga Galaxy Z Fold 4: ponad 1000 dolarów zniżki na odblokowanie, wymianę i pakiety

/
/
/
68 Views
Zobacz w Best Buy

Najlepsza oferta

1302 USD zniżki na odblokowane modele i 700 USD zniżki dla klientów Verizon.

Galaxy Z Fold 4 już od jakiegoś czasu nie jest dostępny w magazynie, co oznacza, że ​​znalezienie składanego telefonu w magazynie nie jest łatwe. Większość miejsc przerzuciła się na Z Fold 5 (który, nawiasem mówiąc, ma teraz wiele świetnych ofert). Nawet sam Samsung nie sprzedaje już Z Fold 4, co ma sens, biorąc pod uwagę, że lepiej jest uaktualnić lub kupić najnowszy model, który jest znacznie tańszy. Jeśli jednak nadal chcesz kupić sobie Z Fold 4, znaleźliśmy kilka ofert, szczególnie jeśli chcesz zawrzeć umowę wymiany.

Ta historia jest częścią Wydarzenie SamsungaZbiór aktualności, porad i wskazówek CNET dotyczących najpopularniejszych produktów Samsunga.

Z Fold 4 napędzany jest procesorem Snapdragon 8 Plus Gen 1 i 12 GB pamięci RAM. Dodatkowo, konstrukcja przypominająca składaną książkę została zaktualizowana, aby mieć cieńsze, mocniejsze zawiasy i mniejszą wagę całkowitą. Jest 6,2-calowy zewnętrzny wyświetlacz AMOLED i 7,6-calowy wewnętrzny wyświetlacz AMOLED, oba mają częstotliwość odświeżania 120 Hz. Ogromnej modernizacji dokonano w dziale aparatów, który obejmuje teraz 50-megapikselowy aparat główny, 12-megapikselowy aparat ultraszerokokątny i 10-megapikselowy teleobiektyw.

Samsung Galaxy Fold 4 składa się lekko na środku ekranu, niczym książka Samsung Galaxy Fold 4 składa się lekko na środku ekranu, niczym książka

Lisa Edichiko/CNET

W jakich kolorach dostępny jest Galaxy Z Fold 4?

Samsung Galaxy Z Fold 4 jest dostępny w kolorach szaro-zielonym, Phantom Black i beżowym. Dostępny jest również model bordowy, dostępny wyłącznie w sklepie internetowym Samsung.

Ile kosztuje Galaxy Z Fold 4?

Pełna cena detaliczna Samsunga Galaxy Z Fold 4 zaczyna się od 1800 dolarów. Daje to podstawowy wariant 256 GB. Ceny poszczególnych modeli w USA kształtują się następująco:

  • Samsung Galaxy Z Fold 4 (256 GB): 1800 dolarów.
  • Samsung Galaxy Z Fold 4 (512 GB): 1920 dolarów.
  • Samsung Galaxy Z Fold 4 (1 TB): 2160 dolarów.

Koniecznie sprawdź poniższe oferty dotyczące Galaxy Z Fold 4, aby przekonać się, jak możesz zaoszczędzić na cenach detalicznych.

złóż 4 palce złóż 4 palce

Patrzeć: Recenzja Galaxy Z Fold 4: Mój ulubiony tablet z Androidem

Najlepsze oferty na Galaxy Z Fold 4

Wraz z pojawieniem się nowego Z Folda oferty poprzedniej generacji Z Fold 4 zaczynają się zmniejszać. Poniżej podsumowaliśmy najlepsze oferty na Galaxy Z Fold 4, które są nadal dostępne, abyś mógł z nich skorzystać, zanim znikną.

Nadal możesz znaleźć Z Fold 4 w sklepie Best Buy, gdzie możesz kupić odblokowany model z ogromną zniżką w wysokości 1302 USD, co obniża cenę początkową do 618 USD. Ponadto Best Buy ma własny program wymiany, dzięki któremu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, wymieniając stary telefon Apple, Samsung lub wielu innych marek. A jeśli jesteś klientem Verizon, możesz kupić składany telefon Samsung poprzedniej generacji za 1000 USD taniej, obniżając cenę do 1099 USD, czyli 30,55 USD miesięcznie przez 36 miesięcy. Należy tylko pamiętać, że liczba dostępnych konfiguracji jest dość ograniczona.

Verizon nie oferuje żadnych zniżek na sam Z Fold 4, ale możesz otrzymać kredyt promocyjny o wartości 350 USD na Samsung Galaxy Watch 6 lub 6 classic i otrzymać darmowy Samsung Galaxy Tab S9 FE 5G dołączony do zakupu. Pamiętaj tylko, że dla tych urządzeń będziesz potrzebować nowej linii serwisowej. W zależności od urządzenia możesz także otrzymać do 600 USD kredytu w zamian.

Model Verizon o pojemności 256 GB jest wyprzedany, więc ceny składanego telefonu poprzedniej generacji zaczynają się teraz od 1920 dolarów za model 512 GB, który jest dostępny tylko w kolorze czarnym. Jeśli jesteś klientem Verizon, powinieneś także przyjrzeć się produktowi Best Buy w tym artykule.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :