Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

T-Mobile dodaje Hulu z reklamami do swojego najdroższego planu Go5G

/
/
/
91 Views

T-Mobile zwiększa zalety swojego najlepszego planu nieograniczonej transmisji danych. W środę przewoźnik poinformował, że dodaje Hulu (z reklamami) do swojego najdroższego planu Go5G Next. Dodanie Hulu to najnowsza usługa przesyłania strumieniowego zawarta w planie T-Mobile, dołączająca do Netflix i Apple TV Plus.

Oferta wchodzi w życie 24 stycznia i będzie dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych abonentów Go5G Next.

Chociaż T-Mobile oferuje Netflix z różnymi planami i Apple TV Plus z opcjami Magenta Max i Go5G Plus, aby otrzymać pakiet Hulu, musisz skorzystać z najlepszego planu Go5G Next operatora. Najdroższy plan T-Mobile, Go5G Next, obejmuje także nieograniczoną liczbę szybkich danych w telefonie, 50 GB szybkich danych w hotspotach oraz możliwość aktualizacji telefonu do najbardziej agresywnych ofert operatora giełdowego co 12 miesięcy.

Czytaj więcej: Najlepsze plany dotyczące telefonów komórkowych w roku 2024

Podobnie jak inne plany Magenta i Go5G, plan Go5G Next obejmuje również międzynarodowe dane i SMS-y za granicą, a także podatki i opłaty w cenie katalogowej. Jedna linia Go5G Next kosztuje 100 USD miesięcznie lub 215 USD miesięcznie w przypadku czterech linii. W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm AT&T i Verizon, T-Mobile nie pozwala na łączenie i dopasowywanie planów na tym samym koncie i wymaga, aby wszyscy korzystali z tego samego planu.

Dla porównania, plan Hulu z reklamami kosztuje zazwyczaj 8 dolarów miesięcznie, Apple TV Plus kosztuje 10 dolarów miesięcznie, a Netflix Standard (który jest zawarty w planach T-Mobile z dwiema lub więcej liniami) kosztuje 15,50 dolarów (w przypadku tych z tylko jedną linii, pobierz Netflix Basic, który wcześniej kosztował 10 dolarów miesięcznie). Operator regularnie udostępnia swoim abonentom także abonament MLB.TV w ramach partnerstwa z Major League Baseball.

Chociaż T-Mobile pozwolił użytkownikom zapłacić różnicę, jeśli chcieli uzyskać droższy plan Netflix, nie jest jasne, czy pozwoliłby użytkownikom Hulu zrobić to samo w przypadku przejścia na plan bez reklam (który kosztuje 18 dolarów miesięcznie) czy pojedynczy pakiet Disney, obejmujący Hulu, Disney Plus i ESPN Plus.

CNET skontaktował się z T-Mobile, aby uzyskać więcej informacji i zaktualizuje je, jeśli otrzyma odpowiedź.

Pojawienie się Hulu oznacza najnowsze połączenie usług przesyłania strumieniowego i usług bezprzewodowych. Rival Verizon od dawna włącza wiele swoich droższych planów nieograniczonych do pakietu Disneya, a teraz oferuje zniżki na usługi przesyłania strumieniowego użytkownikom swoich najnowszych planów nieograniczonych. W zeszłym miesiącu firma Verizon dodała pakiet Netflix i Max, który umożliwił użytkownikom sieci bezprzewodowej uzyskanie wersji obu usług z reklamami za 10 dolarów miesięcznie.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :