Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Tabela aktualizacji oprogramowania Samsunga Galaxy S24 w porównaniu do Google, OnePlus i Motoroli

/
/
/
67 Views

Linia Samsunga Galaxy S24 otrzyma siedem lat głównych aktualizacji Androida i ochrona przed lukami w zabezpieczeniach – stwierdziła firma. Nowa polityka aktualizacji oprogramowania jest zgodna z Oferta Google Pixela 8co było w momencie jesiennego ogłoszenia najdłuższy ze wszystkich głównych producentów telefonów z Androidem. Tylko ekologiczny Fairphone 5 przetrwa ten test i otrzyma osiem lat wsparcia oprogramowania.

Ta historia jest częścią Wydarzenie SamsungaZbiór aktualności, porad i wskazówek CNET dotyczących najpopularniejszych produktów Samsunga.

Niezależnie od tego, jak długo posiadacz Galaxy S24 trzyma swój telefon, w 2031 roku powinien on działać równie niezawodnie, jak obecnie. To również dobrze wróży tym, którzy wolą kupić starsze urządzenie, aby zaoszczędzić pieniądze Galaxy S24 line będzie miała jeszcze kilka lat wsparcia oprogramowania, nawet w 2025 lub 2026 roku. Te długoterminowe zobowiązania dotyczące oprogramowania pojawiają się w momencie, gdy ludzie korzystają ze swoich telefonów dłużej, średnio o 2,93 roku. – podaje portal Statista.

240117-site-samsung-galaxy-unpacked-supercut 240117-site-samsung-galaxy-unpacked-supercut

Patrzeć: Wszystko ogłoszono na wydarzeniu Samsung Galaxy S24 Unpacked

Ekspansja Samsunga może również pomóc przyciągnąć właścicieli iPhone’ów, którzy są przyzwyczajeni do praktyki Apple polegającej na zapewnianiu od pięciu do sześciu lat wsparcia w zakresie aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń. Mimo że Apple nigdy nie podjął formalnego zobowiązania, iPhone X i iPhone 8 z 2017 r. otrzymały główne aktualizacje systemu iOS do 2023 r. i oba nadal otrzymują od Apple aktualizacje zabezpieczeń.

Dłuższy czas aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń może również zwiększyć wartość flagowych telefonów z Androidem. Ale nie każda firma przechodzi jeszcze na siedem lat. W poniższej tabeli porównujemy harmonogram aktualizacji oprogramowania Galaxy S24 z harmonogramem proponowanym przez Google dla niedawno ogłoszonego Pixela 8 OnePlusa 12 i w zeszłym roku Motoroli Razr Plus.

Oprogramowanie Samsung Galaxy S24, wsparcie bezpieczeństwa w porównaniu do Google Pixel 8, OnePlus 12, Motorola Razr Plus

Samsunga Galaxy S24 Google Pixel 8 OnePlusa 12 Motoroli Razr Plus
Lata głównych aktualizacji oprogramowania 7 7 4 3
Lata głównych aktualizacji zabezpieczeń 7 7 5 4

Samsung Galaxy S24 i S24 Plus dostępne są w kolorach żółtym, fioletowym, szarym i czarnym.

Zobacz wszystkie zdjęcia

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :