Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

TCL wprowadza wyświetlacze 120 Hz do tańszych telefonów i przedstawia nowe okulary AR

/
/
/
70 Views

W poniedziałek na targach CES 2024 TCL zaprezentuje nową linię tańszych telefonów wraz z mniejszym modelem okularów do rzeczywistości rozszerzonej. Seria telefonów TCL 50 kładzie szczególny nacisk na ekrany, a telefony charakteryzują się częstotliwością odświeżania 120 Hz i firmową technologią NxtPaper przypominającą papier. Tymczasem firmowe okulary RayNeo X2 Lite zachwalają zdolność do wykonywania tłumaczeń w czasie rzeczywistym i nowy chip Qualcomm.

Serię TCL 50 uzupełnia TCL 50 XL 5G, który ma 6,8-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 120 Hz, dwa głośniki, główny aparat 50 MP, akumulator 5010 mAh i 128 GB pamięci wewnętrznej. Samo urządzenie ma także skórzany panel tylny.

TKL 50 XL 5G TKL 50 XL 5G

TCL 50 XL 5G.

TKL

Mniejszy TCL 50 XE 5G ma nieco mniejszy wyświetlacz o przekątnej 6,6 cala i częstotliwości odświeżania 90 Hz, ale poza tym ma te same głośniki, aparat, baterię i pamięć.

TCL 50 XL NxtPaper 5G i TCL 50 XE NxtPaper 5G TCL 50 XL NxtPaper 5G i TCL 50 XE NxtPaper 5G

Telefony TCL NxtPaper mają papierowy wyświetlacz i po raz pierwszy trafiają do Stanów Zjednoczonych.

Tara Brown/CNET

TCL również ogłasza Wersje NxtPaper telefonów XL i XE, które są pierwszymi urządzeniami TCL wypuszczonymi na rynek w USA wyposażonymi w papierowy wyświetlacz. TCL twierdzi, że te wyświetlacze redukują poziom niebieskiego światła o 61%, a moja koleżanka Lisa Edichiko zauważa, że ​​te wyświetlacze mają bardziej matowy wygląd niż tradycyjne ekrany.

TCL 50 LE to telefon obsługujący wyłącznie technologię 4G, który uzupełnia ofertę budżetową firmy i jest przeznaczony dla rynek telefonów na kartę. Telefon będzie miał 6,6-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 90 Hz, 13-megapikselowy aparat i 64 GB pamięci wewnętrznej.

TCL nie ujawniło cen swojej nowej linii telefonów, ale dane z ubiegłego roku Seria telefonów 40 wszystko za niecałe 200 dolarów.

240107-site-tcl-telefon komórkowy-first-look-v2 240107-site-tcl-telefon komórkowy-first-look-v2

Patrzeć: Nowy telefon TCL ma ekran przypominający papier

Oprócz telefonów okulary RayNeo X2 Lite firmy TCL stanowią degradację oryginalnego RayNeo X2, ale nadal zawierają funkcję tłumaczenia na żywo, którą wyróżniały te okulary. Firma twierdzi, że okulary Lite są zasilane przez chip Qualcomm Snapdragon AR1 Gen 1, który umożliwia korzystanie z takich funkcji, jak asystent AI, fotografowanie i wykrywanie obiektów. Dostępność i ceny tych okularów nie zostały jeszcze ogłoszone. Oryginalny RayNeo X2 również zyskuje popularność na całym świecie dzięki crowdfundingowi: TCL ogłosiło w poniedziałek, że jego premiera odbędzie się w lutym na Indiegogo.

RayNeo X2 Lite debiutuje kilka godzin po ogłoszeniu przez Apple zamówień przedpremierowych na wysokiej klasy zestaw słuchawkowy Apple Vision Pro, którego premiera odbędzie się 2 lutego. Zarówno urządzenia TCL, jak i Apple konkurują z zestawami słuchawkowymi, takimi jak Meta Quest 2, z których każdy wnosi własną wartość. w doświadczeniu rzeczywistości mieszanej.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :