Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Wszystko, co musisz wiedzieć o korzystaniu z kółka do wyszukiwania w Galaxy S24

/
/
/
59 Views

Zdecydowanie największym szumem podczas styczniowej imprezy Samsung Unpacked było ogłoszenie Circle to Search, nowego narzędzia opartego na sztucznej inteligencji, które umożliwia wyszukiwanie w Google wszystkiego na ekranie telefonu z dowolnego miejsca na urządzeniu z Androidem.

Ta historia jest częścią Wydarzenie SamsungaZbiór aktualności, porad i wskazówek CNET dotyczących najpopularniejszych produktów Samsunga.

Pomysł jest prosty: naciśnij i przytrzymaj przycisk Początek na ekranie, aby włączyć wyszukiwanie w kręgu, a następnie zrób to samo: prześledź tekst lub napisz palcem po elemencie na ekranie, aby znaleźć go w Google. To wizualne narzędzie wyszukiwania, które pozwala szybko uzyskać więcej informacji na temat pary butów, które widzisz na Instagramie lub nieznanego punktu orientacyjnego w filmie na YouTube.

I nigdy nie będziesz musiał opuszczać aplikacji, której używasz do tego. Dawno minęły czasy, kiedy trzeba było robić zrzuty ekranu i korzystać z narzędzia wyszukiwania wstecznego obrazu, aby dowiedzieć się więcej.

Teraz możesz po prostu dotknąć lub narysować i uzyskać dziesiątki wyników dla wszystkiego, co znajduje się na ekranie.

Jeśli ciekawi Cię nowe narzędzie do wyszukiwania oparte na sztucznej inteligencji, dostępne w najnowszym flagowym telefonie Samsunga, tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o Google Circle to Search. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź najlepsze nowe funkcje AI w Galaxy S24 i recenzji Galaxy S24 autorstwa Patricka Hollanda.

Które urządzenia z Androidem obsługują obecnie Circle to Search?

Na razie potrzebujesz dowolnego telefonu z serii Galaxy S24, takiego jak Galaxy S24 Ultra, jeśli chcesz używać Circle do wyszukiwania. Galaxy S24 będzie dostępny w sprzedaży od 31 stycznia.

Funkcja Circle to Search będzie dostępna także na Pixelu 8 i Pixelu 8 Pro. Od 31 stycznia narzędzie do wykrywania oparte na sztucznej inteligencji będzie również dostępne na flagowych urządzeniach Google.

Pixel 8 Pro w kolorze miętowym Pixel 8 Pro w kolorze miętowym

Pixel 8 będzie miał także funkcję Search Circle.

Lexi Savvides/CNET

Jak korzystać z kręgu do wyszukiwania

Teraz, jeśli masz odpowiednie urządzenie, czas użyć Circle do wyszukiwania.

Z dowolnego miejsca na Twoim Galaxy S24 lub Pixel 8, naciśnij i przytrzymaj przycisk Początek na pasku nawigacyjnym i wybierz nowy Zakreśl, aby wyszukać opcja, która pojawia się przy pierwszym uruchomieniu. Gdy raz użyjesz tego narzędzia, stanie się ono domyślnym narzędziem wyszukiwania uruchamianym za każdym razem, gdy naciśniesz i przytrzymasz przycisk Początek, zamiast Asystenta Google.

Korzystanie z funkcji Szukaj w kręgu Korzystanie z funkcji Szukaj w kręgu

Możesz zakreślać, rysować lub dotykać dowolnego obiektu na ekranie.

Nelsona Aguilara/CNET

Po włączeniu tej funkcji możesz śledzić, pisać lub dotykać dowolnego miejsca na ekranie, aby wyszukiwać w Google. Jeśli nie masz pewności, co znajdziesz w kręgu wyszukiwania, na ekranie znajdziesz praktycznie wszystko: gwiazdę na Instagramie, lampę w tle TikTok lub starą koszulkę w serwisie eBay. Możliwości są naprawdę nieograniczone.

Następnie na dole ekranu otworzy się panel wyszukiwania kręgu, który możesz przesunąć w górę, aby wyświetlić więcej informacji o elemencie, który zakreśliłeś, tak jak w wyszukiwarce Google.

W poniższym przykładzie postukałem w spodnie LeBrona Jamesa w poście na Instagramie, który zobaczyłem. Następnie Google zidentyfikowało spodnie. Dopasowane bawełniane spodnie papierosowe Louis Vuitton Damier, kosztujący 1890 dolarów. W panelu Szukaj pierwsza opcja to bezpośredni link do strony internetowej Louis Vuitton, gdzie można je kupić, a pozostałe opcje pokazują inne możliwości zakupu spodni lub podobnych spodni w różnych przedziałach cenowych.

Używanie kółka do wyszukiwania w Galaxy S24 Używanie kółka do wyszukiwania w Galaxy S24

Jeśli nie jesteś zadowolony z wyników, spróbuj ponownie zaznaczyć obiekt lub tekst na ekranie.

Nelsona Aguilara/CNET

Okrąg wyszukiwania umożliwia wprowadzenie podpowiedzi w celu uzyskania bardziej spersonalizowanych wyników lub podsumowania AI dla dowolnego szukanego przedmiotu. Na przykład, jeśli krążysz po talerzu bolognese, możesz poprosić Circle to Search o alternatywny przepis wegański.

Ponieważ chciałam sprawdzić, czy te spodnie są dostępne gdzie indziej za niższą cenę, wpisałam „Znajdź na Grailed”, internetowym rynku używanej luksusowej odzieży, który zwykle oferuje tańsze opcje. Wyniki się zmieniły i Grailed wymienia teraz tylko spodnie Louis Vuitton.

Zrzuty ekranu tego, czego szukasz za pomocą Circle to Search, nie są zapisywane, ale jeśli dotkniesz ikony z trzema kropkami w prawym górnym rogu Circle to Search, możesz wyświetlić swoją historię w Ustawieniach Google.

Kiedy skończysz korzystać z kręgu wyszukiwania, po prostu kliknij przycisk Wstecz, aby wyjść z wyników wyszukiwania.

240123-site-samsung-galaxy-s24-ultra-recenzja-4 240123-site-samsung-galaxy-s24-ultra-recenzja-4

Patrzeć: Recenzja Samsunga Galaxy S24 Ultra: Więcej AI w wyższej cenie

Będąc tutaj, zapoznaj się z recenzją Lisy Edicicco na temat Galaxy S24 Ultra.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :