Kayi Family Blog

Kayi Family Blog Przyjazny dla pieniędzy

Wszystko ogłoszone na Samsung Unpacked: telefony S24, Galaxy AI i jedna niespodzianka

/
/
/
66 Views

Samsung rozpoczął swój rok pierwszym dużym wydarzeniem związanym z premierą telefonu w 2024 roku. Debiut najnowszych smartfonów Samsunga – serii Galaxy S24, która zapewnia generatywną sztuczną inteligencję w urządzeniu wraz z ulepszeniami specyfikacji i aparatu – był głównym tematem dzisiejszego wydarzenia Galaxy. Nierozpakowane wydarzenie. Jednak pod koniec Unpacked Samsung zaprezentował niespodziewany produkt: Galaxy Ring śledzący stan zdrowia, nowe urządzenie Samsunga, które nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

Ta historia jest częścią Wydarzenie SamsungaZbiór aktualności, porad i wskazówek CNET dotyczących najpopularniejszych produktów Samsunga.

Jak zwykle w przypadku najwcześniejszego wydarzenia Samsunga w tym roku, flagowe telefony S24 znalazły się w centrum uwagi. Telefony tej firmy z serii S konkurują z iPhonem firmy Apple i często jako pierwsze wprowadzają nową technologię mobilną, którą można znaleźć w innych telefonach premium z Androidem, które pojawią się na rynku jeszcze w tym roku.

galaxy-s24-series-cnet-00-00-10-05-still006.png galaxy-s24-series-cnet-00-00-10-05-still006.png

Patrzeć: Samsung prezentuje nowe telefony z serii S24 i ich możliwości w zakresie sztucznej inteligencji

Galaxy S24 oferuje sztuczną inteligencję, jaśniejsze ekrany i wiele więcej

W 2024 r. tą nową technologią będzie generatywna sztuczna inteligencja, która zrobiła furorę na arenie światowej, gdy pod koniec 2022 r. pojawiła się ChatGPT, a firmy technologiczne pośpieszyły, aby zintegrować ją ze swoimi własnymi produktami i usługami. Pod koniec ubiegłego roku Qualcomm ogłosił, że jego układ Snapdragon 8 Gen 3 będzie wyposażony w funkcje sztucznej inteligencji, a seria Galaxy S24 to jedne z pierwszych telefonów, które zostaną wprowadzone na rynek z tym chipem.

Seria S24 wykorzystuje kombinację generatywnej sztucznej inteligencji działającej na urządzeniu i opartej na chmurze, zwanej Galaxy AI, do wykonywania nowych sztuczek. Niektóre z nich widzieliśmy już wcześniej, jak na przykład bezpośrednie tłumaczenie, które oferuje różne odcienie wiadomości tekstowych i rozszerza możliwości zdjęć poza ich oryginalne tło. Inne są nowością, jak na przykład zamiana wideo o normalnej prędkości w zwolnione tempo poprzez tworzenie klatek pomiędzy nagranymi klatkami.

Galaxy S24 Ultra w kilku wersjach kolorystycznych Galaxy S24 Ultra w kilku wersjach kolorystycznych

Galaxy S24 Ultra dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych.

Jona Kima/CNET

Seria S24 zawiera również bardziej tradycyjne ulepszenia w porównaniu do swoich poprzedników, zwłaszcza modelu z najwyższej półki. Galaxy S24 Ultra jest bardziej premium, zastępując aluminiową ramę tytanową obudową i zastępując aparat 10 MP z 10-krotnym zoomem optycznym aparatem 50 MP z 5-krotnym zoomem optycznym, zapewniającym ostrzejsze zdjęcia z dużej odległości. Jest również wyposażony tylko w 12 GB pamięci RAM (nie ma opcji 8 GB). Podstawowa cena tych ulepszeń wynosi 1300 dolarów (1249 funtów, 2199 dolarów australijskich), czyli o 100 dolarów więcej niż w zeszłym roku S23 Ultra.

Czytaj więcej: Najlepsze oferty przedsprzedażowe Galaxy 24

Standardowe S24 i S24 Plus nie doczekały się większych ulepszeń, chociaż ich ekrany są o 0,1 cala większe niż w zeszłym roku (odpowiednio 6,1 cala i 6,7 cala). S24 Plus ma teraz wyświetlacz Quad HD Plus (taki sam jak S24 Ultra), zapewniający ostrzejsze obrazy niż wyświetlacz HD Plus w swoim poprzedniku. Baterie są nieco większe: S24 ma pojemność baterii 4000 mAh (do 100 mAh), natomiast S24 Plus ma pojemność baterii 4900 mAh (do 200 mAh).

Firma Samsung rozszerzyła swoje wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju, dodając więcej materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak kobalt w bateriach i pierwiastki ziem rzadkich w głośnikach. Co więcej, telefony Galaxy S24 będą miały siedem lat aktualizacji do Androida i zabezpieczeń, dzięki czemu właściciele będą mogli zachować swoje telefony do 2031 roku.

Ceny

Ceny Samsunga Galaxy S24 zaczynają się od 800 dolarów (799 funtów, 1399 dolarów australijskich), a ceny modelu S24 Plus zaczynają się od 1000 dolarów (999 funtów, 1699 dolarów australijskich), podobnie jak w przypadku telefonów z zeszłego roku. Ceny S24 Ultra zaczynają się od 1300 dolarów, czyli więcej niż ubiegłoroczny model S23 Ultra za 1200 dolarów – wzrost ceny o 100 dolarów prawdopodobnie wynika ze zmian w materiałach zapewniających większą trwałość.

A Samsung z kolei obniżył ceny swoich starszych telefonów: zeszłoroczny Galaxy S23 kosztuje już 700 dolarów, a Galaxy S23 FE aż 600 dolarów.

Pierścień Samsunga Galaxy Pierścień Samsunga Galaxy

Samsung prezentuje Galaxy Ring podczas wydarzenia Unpacked 2024.

Samsung/zrzut ekranu za pośrednictwem CNET

A oto kolejny…

Na zakończenie wydarzenia firma Samsung zaprezentowała kilka nowych funkcji dostępnych w aplikacji Samsung Health, które usprawnią monitorowanie snu i inne wskaźniki stanu zdrowia. Twoje zdrowie przez cały dzień.

Samsung nie ujawnił zbyt wiele na temat gadżetu, w tym ceny i daty premiery, więc nie wiemy zbyt wiele na temat jego porównania z konkurentami takimi jak Oura Ring, ale spodziewamy się, że wkrótce usłyszymy więcej o Galaxy Ring.

Samsung-debiutuje-galaxy-ring-do-śledzenia-zdrowia-00-05-13-09-still001 Samsung-debiutuje-galaxy-ring-do-śledzenia-zdrowia-00-05-13-09-still001

Patrzeć: Samsung prezentuje pierścień Galaxy do monitorowania stanu zdrowia

Co wydarzyło się na wydarzeniu Samsung Galaxy Unpacked?

240117-site-samsung-galaxy-unpacked-supercut 240117-site-samsung-galaxy-unpacked-supercut

Patrzeć: Wszystko ogłoszono na wydarzeniu Samsung Galaxy S24 Unpacked

17 stycznia Samsung zaprezentował telefony Galaxy S24 nowej generacji. W zaproszeniu mediów wskazano, że spodziewają się „najinteligentniejszego jak dotąd rozwiązania mobilnego Samsunga”, co stanowiło wskazówkę dotyczącą nadchodzących funkcji opartych na sztucznej inteligencji. Wydarzenie, które odbyło się osobiście, odbyło się w San Jose w Kalifornii i było transmitowane w telewizji Kanał Samsunga na YouTubie.

CNET relacjonowała wydarzenie w terenie, a także reakcje i analizę rewelacji oraz ewentualnych niespodzianek.

Samsung Galaxy S24 i S24 Plus dostępne są w kolorach żółtym, fioletowym, szarym i czarnym.

Zobacz wszystkie zdjęcia

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :